Het team

Formatie schooljaar 2021 - 2022

 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

 

ochtend

middag

ochtend

middag

ochtend

middag

ochtend

middag

ochtend

middag

1- 2 A

Agnes

Agnes

Agnes

Agnes

Ingrid

Ingrid

Agnes

Agnes

Ingrid

--

1- 2 B

Agnita

Agnita

Agnita

Agnita

Agnita

Agnita

Maria

Maria

Maria

Maria

3 - 4

José Z.

José Z.

José Z.

José Z.

José Z.

José Z.

Ingrid

Ingrid

José Z.

Ingrid

5 - 6

Jorien

Jorien

Jorien

Jorien

Jorien

Jorien

Jorien

Jorien

Jeroen

Jeroen

7 - 8

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Loes

Onderwijsassistenten:

Groep 3-4: Romy Kamies (alle ochtenden tot aan Kerstvakantie)

Groep 5-6: Lynn Rijsdijk (alle ochtenden tot aan zomervakantie)

RT-ers:

Groep 1 t/m 4:  Maria Kapelle (maandagochtenden tot aan zomervakantie)

Groep 5 t/m 8:  José Huizenga (4 dagdelen/ochtenden per week tot aan zomervakantie)

Meerschools intern begeleider:

Linda Fictorie-Theijken

(maandag- donderdag even weken of dinsdag oneven weken)

Directeur:

Anneke Voss-Abelen

(werkdagen maandag t/m donderdag)

Vanaf januari 2022 verandering in bezetting groep 5-6:

Jorien en Jeroen zijn (i.v.m. beëindiging vervanging zwangerschapsverlof) niet meer werkzaam bij ons op school.

Juf Annemiek (maandag, dinsdag en woensdag) en juf Annie (donderdag en vrijdag) nemen samen groep 5-6 over.

 

Contactgegevens team:

 

Naam

Werkdagen

mailadres

Agnes Gustin-Griemink                      

Maandag – dinsdag – donderdag

agnes.gustin@primenius.nl

Ingrid Viel

Woensdag – donderdag – vrijdag

ingrid.viel@primenius.nl  

Agnita Regien

Maandag – dinsdag – woensdag

agnita.regien@primenius.nl

Maria Kapelle-Janssen

Maandag – donderdag – vrijdag

maria.kapelle@primenius.nl

José Ziengs-Lubben

Maandag – dinsdag – woensdag - vrijdag

jose.ziengs@primenius.nl

Romy Kamies

Alle ochtenden

romy.kamies@primenius.nl

Jorien Bijen

Maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

jorien.bijen@primenius.nl

Jeroen de Roo

Vrijdag

jeroen.deroo@primenius.nl

José Huizenga

4 ochtenden in de week (vrijdags niet)

jose.huizenga@primenius.nl

Loes Kolker

Alle dagen

loes.kolker@primenius.nl

Linda Fictorie-Theijken

Maandag en donderdag of dinsdag

linda.fictorie@primenius.nl

Anneke Voss-Abelen

Maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

anneke.voss@primenius.nl